قایقرانی کردن نمایش داستان فیلم کوتاه

قایقرانی کردن: نمایش داستان فیلم کوتاه تینا پاکروان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث حمله خرس قهوه‌ای به یک جوان در مشگین‌شهر

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مشگین‌شهر گفت: حمله یک قلاده خرس قهوه‌ای به یکی از اهالی روستای لنج‌آباد جوان مجروح شده است را راهی بیمارستان کرد.

حمله خرس قهوه‌ای به یک جوان در مشگین‌شهر

حمله خرس قهوه ای به یک جوان در مشگین شهر

عبارات مهم : مصدومیت

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مشگین شهر گفت: حمله یک قلاده خرس قهوه ای به یکی از اهالی روستای لنج آباد جوان مجروح شده است را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش تسنیم، یوسف محمدی بعد از ظهر امروز در تشریح ابعاد این اتفاق در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: این اتفاق در محدوده دره ای مشرف به ارتفاعات ضلع جنوبی روستای لنج آباد که از توابع شهرستان مشگین شهر رخ داده است که فرد مصدوم که فردی جوان بوده بر اثر ضربه چنگال خرس از بالای تخته سنگی به پایین سقوط کرده است.

حمله خرس قهوه‌ای به یک جوان در مشگین‌شهر

وی با اشاره به اینکه فرد مورد حمله واقع شده است متاسفانه از ناحیه کمر و صورت دچار مصدومیت و جراحت شده است هست، افزود: خوشبختانه ماموران یگان حفاظت محیط زیست بلافاصله بعد از دریافت گزارش مربوطه به محل اعزام و مصدوم را در سریع ترین وقت ممکن به بیمارستان انتقال دادند که بعد از انتقال به بیمارستان و نزدیک ترین مرکز درمانی با انجام کارها فوریتی هم اکنون اوضاع عمومی جوان آسیب دیده مساعد و رو به بهودی است.

مدیر اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مشگین شهر ضمن اشاره به خسارت وارده به جوان مشگین شهری در این حمله گفت: پرونده تعیین خسارت به فرد مصدوم جهت جبران خسارات ناشی از این اتفاق تشکیل شده است است و در مراحل بعدی به منظور بررسی مورد مطالعه قرار خواهد گرفت.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مشگین‌شهر گفت: حمله یک قلاده خرس قهوه‌ای به یکی از اهالی روستای لنج‌آباد جوان مجروح شده است را راهی بیمارستان کرد.

محمدی تصریح کرد: مجاورت تعدادی از روستاهای شهرستان مشگین شهر با زیستگاه خرس قهوه ای امری است که باید اهالی این روستاها به دقت به این مهم توجه داشته باشند لیکن که رعایت حریم زیستی و عدم حضور در محل زیستگاه و جنبش نکردن این پستانداران وحشی بسیار حائز اهمیت بوده و ضرورت دارد.

وی اظهار کرد: این اتفاق که امروز در مجاورت یکی از روستاهای شهرستان مشگین شهر و بر لبه یکی از دره ها رخ داده بود منجر به مصدومیت و جراحت یک فرد جوان از اهالی اطراف شد که خوشبختانه هم اکنون حال عمومی فرد مصدوم خوب گزارش شده است است.

واژه های کلیدی: مصدومیت | مشگین شهر | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz